مرورگر شما Internet Explorer ورژن 8 و یا پایین تر می باشد که نمی توانید به طور مطلوب سایت را مشاهده نمایید. جهت مشاهده مطلوب سایت، میتوانید از لینک های زیر، مرورگر Internet Explore ورژن 10 و یا مرورگر های دیگر را دانلود نمایید.


Internet Explorer v.10

Mozilla Firefox v.26

Google Chrome v.7

Opera v.14

Safari v.10
اگر وقت کافی یا اینترنت مناسب برای دریافت و نصب مرورگر ندارید، می توایند بر روی فریم کروم کلیک نمایید. سپس مراحل زیر را طی نمایید.

کودک زیر سه سال در سفر چه می خواهد؟

کودکان زیر ۳ سال وسایل، اسباب بازی، خوراکی و ... بسیاری دارند که هنگام مسافرت باید همراه خود داشته باشید. در این مطلب لیست کاملی از همه وسایل موردنیاز کودک برای سفر را برایتان نوشته ایم تا چیزی را فراموش نکنید.  پوشک:  همیشه سعی کنید بیشتر از تعداد روزهای سفر خود پوشک به همراه داشته باشید. شاید مورد اضطراری پیش آمد، سفرتان طولانی تر شد یا در جاده با ترافیک سنگین یا تاخیر حرکت اتوبوس یا پرواز هواپیما مواجه شدید.  پارچه خشک کن پد برای قرار دادن زیر کودک هنگام تعویض پوشک:  می توانید انواع یکبار مصرف آن را از داروخانه یا فروشگاه وسایل کودک خریداری کنید.  پتو و ملافه:  بهتر است چند تا پتو و ملافه برای زیر و روی کودک و گرم نگه داشتن او در محیط های سرد به همراه داشته باشید.  کیسه های پلاستیکی:  سعی کنید در اندازه های مختلف و به تعداد زیاد کیسه پلاستیکی همراه داشته باشید تا پوشک، لباس و کفش های کثیف را داخل آنها بریزید.  دستمال کاغذی کتاب و اسباب بازی:  کودک همیشه برای سرگرم شدن به اسباب بازی و کتاب نیاز دارد. بنابراین، انواع موردعلاقه او و البته وسایلی که تکه های مختلف آن به راحتی گم نمی شوند را در طول سفر بردارید.  لباس، جوراب و کفش:  برای هر روز کودک دست کم باید دو یا سه دست لباس بردارید. ترجیجا لباس و جوراب های تیره بردارید که کمتر آلودگی و انواع لکه ها را نشان دهند. باید با توجه به شرایط آب و هوای شهر مقصد، لباس زیر و رو برای کودک همراه داشته باشید.  وسایل حمام:  سعی کنید ساک کوچکی برای حمام کودک جمع کنید که فضای زیادی هم اشغال نکند.  پیش بندهای قابل شست وشو کلاه و ضدآفتاب مخصوص کودک لیوان های نی دار و بطری های آب:  سعی کنید تا جای ممکن به کودک نوشیدنی بدهید تا در طول سفر دچار کم آبی نشود.

ظروف پلاستیکی غذا و ظرف های مسافرتی و در دار برای تغذیه کودک

صندلی پایه بلند تاشو برای استفاده در سفر غذاهایی به عنوان میان وعده:  برای خودتان هم اسنک و میان وعده های مقوی به همراه داشته باشید.

جعبه کمک های اولیه کودکان صابون و پودر رختشویی:  برای شستن دستی لباس های کودک در طول سفر  محافظ پریز برق:  برای اینکه کودک در هتل یا خانه ای که کرایه کرده اید دچار برق گرفتگی نشود، حتما چند محافظ پریز برق همراه داشته باشید.  گهواره یا پارک تاشو و قابل حمل:  اگر فرزند شما هنوز در گهواره می خوابد حتما هرکجا می روید، گهواره او را با خود ببرید.  صندلی ماشین:  برای سفر با اتومبیل یا هواپیما  ترفندهای برای بستن ساک کودک ۱. باید چند روز پیش از سفر برای جمع آوری وسایل او آماده شوید. ابتدا لیست وسایل را آماده کنید. سپس، همه وسایلی که قرار است به همراه داشته باشید را روی میز یا دم دست بگذارید تا فراموش نکنید.  ۲. پوشک را در ساک ضدآب که بند رودوشی دارد، قرار دهید.  ۳. برای خود نیز چند دست لباس اضافه تر بردارید که اگر کودک باعث کثیفی آنها شد، بی لباس نمانید.  ۴. به هیچ عنوان داروها و پودر و کرم کودک را در کیسه وسایل دستشویی و حمام او قرار ندهید. زیرا ممکن است چکه کنند و باعث خراب شدن داروها بشوند.  ۵. حتما لباس های کودک را در ساکی جداگانه قرار دهید تا پیدا کردن آنها آسان باشد.  ۶. دوربین عکاسی و شارژر آن را فراموش نکنید.


اشتراک در شبکه های اجتماعی
صرافی
عضویت در خبرنامه
برو به بالا